• Pokračovanie povinného predprimárneho vzdelávania

Ak dieťa v školskom roku, v ktorom dovŕši vek 6 rokov nedosiahne školskú zrelosť, môže zákonný zástupca požiadať o pokračovanie povinného predprimárneho vzdelávania (PPV). O pokračovaní PPV rozhoduje roaditeľ materskej školy po predložení nasledovných dokumentov:

Súhlasné stanovisko pediatra s pokračovaním PPV Lekarske_potvrdenie_o_zdravotnom_stave_dietata.pdf

Súhlasné stanovisko poradenského zariadenia s pokračovaním PPV (správa z vyšetrenia s vyjadrením súhlasného stanoviska s pokračovaním PPV)

Informovaný súhlas zákonného zástupcu Inf.suhlas_rodic_pokracovanie_PPV.pdf

Zníženie školného

O zníženie školného na polovicu môže požiadať zákonný zástupca v príde, ak dieťa nepríde celý kalendárny mesiac do materskej školy. Žiadosť o zníženie školnéjo je potrebné odovzdať vedeniu školy najneskôr v posledný deň mesiaca, ktorý predchádza mesiacu, v ktorom dieťa nebude prítomné.

Ziadost_o_znizenie_skolneho.pdf