• Zápis detí do SMŠ TatraKUK

• Zápis detí do Súkromnej materskej školy TatraKUK na školský rok 2024/2025 sa bude konať

v termíne od 1. mája do 31. mája 2024.

Pred rozhodnutím o tom, do ktorej materskej  dieťatka do materskej školy dieťatko zapíšete, odporúčame dohodnúť si v mesiaci apríl individuálne termín stretnutia s vedením materskej školy. S radosťou Vás prevedieme našimi priestormi, v prípade záujmu bližšie odprezentujeme filozofiu našej materskej školy a odpovieme na Vaše otázky.

V školskom roku 2024/2025 môžeme do SMŠ TatraKUK prijať len 10 nových TatraKUKáčov.

Viac sa o podmienkach a priebehu zápisu detí do našej materskej školy dozviete v sekcii Zápis do SMŠ TatraKUK.

Na všetky deti a ich rodičov sa tešíme.

• Čítame pre radosť

• Veľká radosť!!!

Naša Súkromná materská škola získala podporu vo výšte 750,00€ v projekte MŠVVaŠ, ktorý je zameraný na budovanie triednych knižníc.

Naša žiadosť podporu projektu obnovenia knižníc v jednotlivých triedach bola úspešná v druhom kole posudzovania žiadostí. Pre každú triedu môžeme zakúpiť nové knihy v celkovej hodnote 750€. Prvých 20 kníh je už na ceste do materskej školy! Veľmi sa tešíme z tejto finančnej podpory, rovnako aj z naplánovaných aktivít detí a pani učiteliek s novými knihami.