• Zápis detí do Súkromnej materskej školy TatraKUK na školský rok 2024/2025 sa bude konať

v termíne od 1. mája do 31. mája 2024.

Pred rozhodnutím o tom, do ktorej materskej  dieťatka do materskej školy dieťatko zapíšete, odporúčame dohodnúť si v mesiaci apríl individuálne termín stretnutia s vedením materskej školy. S radosťou Vás prevedieme našimi priestormi, v prípade záujmu bližšie odprezentujeme filozofiu našej materskej školy a odpovieme na Vaše otázky.

Do Súkromnej materskej školy TatraKUK prijímame deti od 2 do 6 rokov. Prednostne budú prijímané deti:

1. pre ktoré je plnenie predprimárneho vzdelávania povinné a deti, ktoré budú pokračovať v plnení predprimárneho vzdelávania

2. deti, ktoré dovŕšili k termínu 31.8.2022 aspoň 2 roky a sú súrodencom dieťaťa navštevujúceho SMŠ TatraKUK

3. ostatné deti

K prijatiu je potrebné odovzdať v určenom termíne:

1. pediatrom potvrdenú Žiadosť o prijatie na predprimárne vzdelávanie, ktorá je k dispozícii na stránke školy. Žiadosť musí byť podpísaná oboma rodičmi.

Žiadosti je možné doručiť e-mailom (scan Žiadosti podpísaný rodičmi, potvrdené pediatrom),  osobne (podpísané rodičmi, potvrdené pediatrom), alebo elektronicky prostredníctvom našej web stránky (scan potvrdenia od pediatra, ako aj podpisov rodičov je potrebné priložiť ako prílohu)

Ak ide o prijatie dieťa so dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, k Žiadosti o prijatie dieťaťa, je potrebné doložiť vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie.

Ak ide o dieťa, ktoré bude pokračovať v plnení povinného predprimárneho vzdelávania k Žiadosti o prijatie dieťaťa je potrebné doložiť: súhlasné vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie s pokračovaním povinného predprimárneho vzdelávania, informovaný súhlas zákonných zástupcov.