• Krúžky

• Krúžková činnosť sa v SMŠ TatraKUK realizuje v priestoroch SMŠ TatraKUK v popoludňajších hodinách exterrnými lektormi.

V školskom roku 2023/2024 sa môžu deti prihlásené do SMŠ TatraKUK v popoludňajších hodinách venovať rozvoju svojich schopností v nasledovných krúžkoch:

Výtvarný krúžok - krúžok sa koná vždy v stredu. Vedie ho lektorka ZUŠ Jánoš. Ponúka priestor na rozvoj jemnej motoriky, fantázie, deti sa pod vedením skúsenej pani učiteľky zoznamujú s rozmanitými výtvarnými technikami a materiálmi.

Kids Fun Academy - krúžok sa koná v pondelky, pod vedením trénera. Rozvoj všeobecných pohybových schopností detí, radosť z pohybu, tolerancia, spolupráca, zábava. To všetko deti na tomto krúžku zažijú.

Gymnastika - základy gymnastiky deti získajú aktivitami realizovanými v tomto krúžku vždy v utorky. Zlepšujú si držanie tela, ohybnosť a posúvajú svoje limity.

Helen Doron - základy anglického jazyka metódou Helen Doron nadobúdajú deti vo štvrtky. Pesničky, riekanky, ale aj práca v pracovnom zošite a počúvanie CD, to všetko zabezpečuje ich napredovanie v angličtine.

Matika inak - krúžok vedený v duchu Hejného metódy je určený predškolákom. Vedie ho certifikovaná lektorka Hejného metódy.