• Ohliadnutie za školským rokom 2022/2023

• Bol to pre nás špeciálny školský rok. Ako každý, ktorý sa práve končí :-)

Školský rok 2022/2023 skončil. Pre nás, v Súkromnej MŠ TatraKUK to znamená, že nám naši predškoláci vyleteli zo škôlkárskeho hniezda do veľkého školáckeho sveta. Veríme, že sa nám podarilo v materskej škole vytvoriť také prostredie, kde zapustili pevne svoje korene a naučili sa, čo znamená byť kamarát, pomáhať si, argumentami podložiť svoje tvrdenia. Veríme, že sme im dali aj krídla a vedia premýšľať, hľadať a nachádzať riešenia, ale aj prijať svoju chybu a poučiť sa z nej. Prajeme im krásny let.

Tento školský rok bol pre nás špeciálny aj vďaka dámam zo Štátnej školskej inšpekcie. Samozrejme, z komplexnej školskej inšpekcie sme mali obavy. Doposiaľ sme absolvovali len tematickú inšpekciu. Skvelé vnímavé osoby, ktoré v našej materskej škole inšpekciu realizovali v nás zanechali niekoľko hrejivých viet. Spomedzi všetkých najviac hrejú tieto dve: "Robte to tak aj naďalej, robíte to dobre." a "Ak by ste boli v Žiline, všetky deti by som posielala k Vám."

Školský rok 2023/2024 už klope na dvere. Bude zase špeciálny a minimálne rovnako skvelý, ako ten predchádzajúci! Tešíme sa naň!