• Medzinárodný deň stromov

• Pri príležitosti Medzinárodného dňa stromov naši skvelí TatraKUKáči spolu s lesníkmi zasadili v okolí materskej školy niekoľko stromov o ktorých sa predtým čo-to dozvedeli od tých najpovolanejších, samotních pracovníkov Štátnych lesov SR.

• Take me out Erasmus+

• Všetci TatraKUKáči sa už po druhý raz zapojili do projektu Take me out, v ktorom ide o to, aby deti čo najviac času zo dňa strávili von. Všetky aktivity realizované v tomto týždni boli prispôsobené schopnostiam detí v jednotlivých triedach a tak sa našimi triedami stal blízky i vzdialený les, lúky, jednoducho príroda. Prežili sme krásny týžden, z ktorého asi najväčš úspech u detí zaznamenala prírodná šmýkačka, ktorú si vytvorili v lese  Čutkovskej doline.

• Obrázky z mesta, 6 ročník

• TatraKUKáči sa zúčastnili súťaže Obrázky z mesta. Organizátorom bola Katolícka univerzita v Ružomberku. S potešením sme prijali správu o tom, že dielko našej Grétky Koník a princezná, zaujalo porotu natoľko, že mu udelili 1.miesto.

Z úspechu našej TatraKUKáčky sa veľmi tešíme. Pre nás, učiteľky v SMŠ TatraKUK je veľmi dôležité, aby sme ocenili všetky deti. Táto naša snaha padá v spolupráci s rodičmi na úrodnú pôdu. Svedčia o tom slová nášho predškoláka: Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa! Takto to vnímame aj my. A to krásne prvé miesto potešilo naozaj všetkých, nielen ocenenú umelkyňu.